O nas

GRUPA DE-PL to jedyne biuro turystyczne, które zajmuje się wyłącznie kontaktami polsko – niemieckimi i niemiecko – polskimi. Dzięki temu, możemy pochwalić się szeroką bazą sprawdzonych hoteli, przewoźników oraz zaprzyjaźnionych przewodników miejskich.

Jesteśmy praktykami. GRUPA DE-PL prowadzona jest przez przewodników turystycznych, którzy przygotowują oferty wyjazdów dla Państwa. Wychodzimy z założenia, że najlepsze programy wycieczek powstają z pasji podróżowania naszych przewodników. Dlatego nie zatrzymujemy ich w biurze. Zachęcamy do ich poznania !

Nie ma u nas standardowych, powielanych bezmyślnie przez wszystkie biura podróży programów wyjazdów. Każdy plan przygotowujemy z myślą o grupie docelowej. Na naszych wycieczkach chcemy pokazać jak najwięcej ciekawych miejsc, nie zapominając, że wyjazd ma być przyjemnością.

GRUPA DE-PL organizuje wyjazdy dla grup szkolnych, firmowych, branżowych. Przedstawione programy to nasza propozycja, którą dostosowujemy do Państwa życzeń i budżetu.

Oferujemy wyjazdy we wszystkich standardach:

Turystyczny – opcja dla osób, dla których liczą się koszty. Nocleg w dobrze wyposażonych schroniskach młodzieżowych. Możliwość wyboru bezpośredniego pociągu, jako środka komunikacji lub autokaru.

Komfort – dla osób, stawiających na wygodę i spokój. Nocleg w dobrych hotelach, położonych w oddaleniu od centrum miasta. Zwiedzanie połączone ze smacznym posiłkiem w dobrych, regionalnych restauracjach. Przejazd wygodnym, nowoczesnym autobusem.

Lux – dla ceniących komfort i wygodę podróżowania. Nocleg w najlepszych hotelach położonych w centrum miasta. Zwiedzanie połączone z posiłkami w pierwszorzędnych restauracjach. Możliwość wybór najszybszego środka transportu – samolotu czy superszybkiego pociągu ICE

Chętnie włączamy do programów naszych wyjazdów udział w miejskich festiwalach, pokazach, imprezach. Już przecież Friedrich Schiller pisał, że „wszelka sztuka służy radości”. Uważamy, że warto korzystać z przebogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej niemieckich miast.

GRUPA DE-PL otwarta jest na ludzi z pasją. Organizujemy wyjazdy tematyczne dla osób, mających podobne zainteresowania. Jest to okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach i do poszerzenia horyzontów. Wycieczki dla miłośników motoryzacji, kolei, piwa, twierdz, żadne hobby nas nie dziwi. Masz pomysł na wyjazd tematyczny, zgłoś się do nas! Jeśli wyjazd dojdzie do skutku, jako pomysłodawca, jedziesz za darmo.

Naszym celem jest pogłębianie i zacieśnianie współpracy między Polakami i Niemcami. Mamy nadzieję, że częste kontakty turystyczne, gospodarcze oraz wymiany, przyczynią się do budowania dobrosąsiedzkich relacji między Polską a Niemcami.