Wycieczka na Tropikalną Wyspę

Dzięki Tropical Islands spełniło się marzenie o tropikalnej wyspie w samym sercu Europy. W największej samonośnej hali świata, zaledwie 80 kilometrów od granicy z Polską, leży niepowtarzalna kraina rozrywki i wypoczynku.

Laguna Bali z grotą i wodospadem oraz ogromne Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów gwarantują odwiedzającym niezmąconą radość kąpieli. Oprócz fantastycznej wodnej krainy w Tropical Islands czeka na Was największy Las Tropikalny świata pod dachem, najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna, Wioska Tropikalna z oryginalnymi budowlami, raj zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji. Egzotyczna Strefa Saun o zapierającej dech scenerii zaprasza do korzystania z bogatej oferty wellness.

Program: 
Wycieczka do Tropical Island
-Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych (dokładna godzina, miejsce do ustalenia)
-Przyjazd do Tropical Island około godziny 10
-Relaks na Tropikalnej Wyspie. Możliwość korzystania z przebogatej oferty wypoczynku Tropical Island m.in
  • Strefa Tropikalna – laguna Bali z grotą i wodospadem oraz ogromne Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów gwarantują każdemu wspaniałą rozrywkę.
  • Las Tropikalny – największy na świecie zadaszony las tropikalny z ponad 60.000 roślin, 600 gatunków oraz egzotycznymi zwierzętami takimi jak flamingi, papugi ary, pawie, żółwie czy sumy rekinie.
  • Najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna z 4 zjeżdżalniami: Turbo( do 70km/h!), Szeroka Fala, Crazy River, Wielka Woda.
  • African Jungle Lift - wyjątkowa winda w kształcie wydrążonego pnia drzewa, która wznosi się na wysokość 20m, by po chwili zjechać z zawrotną szybkością w dół.
-Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych
 
Możliwość uatrakcyjnienia wycieczki do Tropical Island o:
  • Pobyt w Strefie Saun - 10.000 m2 stworzonych dla miłośników wellness. Można się tu rozkoszować jedynym w swoim rodzaju kompleksem saun i łaźni parowych, malowniczo położonym w sąsiedztwie Lasu Tropikalnego
  • Udział w wieczornym Tropikalnym Show - przedstawienie pełne barw, dźwięków, niezapomnianych emocji. Ucztę dla oka można połączyć z ekskluzywną tropikalną kolacją.


Zakwaterowanie: 

Przedłuż swoją wycieczkę do Tropical Island i spędź niezapomnianą tropikalną noc w domku, pokoju, czy pod namiotem. Możliwość połączenia z programem naszych wycieczek do Berlina, Drezna, Poczdamu czy Spreewaldu.

Świadczenia: 
  • Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w TV, klimatyzację
  • Opiekę pilota wycieczek
  • Ubezpieczenie PZU Wojażer KL 40 000zł, NNW 10 000zł

Do ceny należy doliczyć bilet wstępu do Tropikalnej Wyspy - Strefy Tropikalnej. W nawiasie podano cenę za bilet sobotni.
-osoba dorosła: 25€ (30€)
-seniorzy - od 65 lat: 20€ (25€)
-uczniowie, studenci 20€ (25€)
Przejście do Strefy Saun: 14€ za osobę, za cały dzień
Ceny obowiązują od 01.04.2016r
Opłatę za bilety zbierze pilot wycieczek w autokarze

Na Tropikalnej Wyspie są knajpki, restauracje, gdzie można zjeść posiłek.
Cena: 

Zapytaj o cenę wycieczki do Tropical Island dla Twojej grupy!

Terminy: 

Stwórz własny termin wycieczki do Tropical Island dla Twojej grupy!