Wycieczka szkolna - Tropical Island

Dzięki Tropical Islands spełniło się marzenie o tropikalnej wyspie w samym sercu Europy. W największej samonośnej hali świata, zaledwie 80 kilometrów od granicy z Polską, leży niepowtarzalna kraina rozrywki i wypoczynku.

Laguna Bali z grotą i wodospadem oraz ogromne Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów gwarantują odwiedzającym niezmąconą radość kąpieli. Oprócz fantastycznej wodnej krainy w Tropical Islands czeka na Was największy Las Tropikalny świata pod dachem, najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna, Wioska Tropikalna z oryginalnymi budowlami, raj zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji. Egzotyczna Strefa Saun o zapierającej dech scenerii zaprasza do korzystania z bogatej oferty wellness.

Program: 
-wyjazd z miejsca zbiórki.
-przyjazd do Tropical Island 
-wypoczynek na Tropikalnej Wyspie (7h). Relaks na Tropikalnej Wyspie. Możliwość korzystania z przebogatej oferty wypoczynku Tropical Island m.in.:
  • Strefa Tropikalna – laguna Bali z grotą i wodospadem oraz ogromne Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów gwarantują każdemu wspaniałą rozrywkę.
  • Las Tropikalny – największy na świecie zadaszony las tropikalny z ponad  50.000 roślin, 600 gatunków oraz egzotycznymi zwierzętami takimi jak flamingi, papugi ary, pawie, żółwie czy sumy rekinie. 
-powrót na miejsce zbiórki, możliwość zamówienia obiadu na trasie

Uatrakcyjnij swój pobyt na Tropical Island o dodatkowe atrakcje:
-Strefa Saun – na 10 000 m2 fani sauny i wellness mogą rozkoszować się jedynym w swoim rodzaju kompleksem saun, malowniczo położonym w sąsiedztwie Lasu Tropikalnego.
-Najwyższa w Niemczech zjeżdżalnia wodna.


Zakwaterowanie: 
Przedłuż swój pobyt na Tropical Island i spędź niezapomnianą tropikalną noc w domku, pokoju czy pod namiotem. Możliwość połączenia z programem naszych wycieczki do Berlina, Drezna, Poczdamu.
Świadczenia: 
  • przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, TV, WC
  • opiekę pilota wycieczek biegle władającego j.niemieckim
  • ubezpieczenie KL  10 000 Euro, NNW 2000 Euro, Bagaż Podróżny 200 Euro
Do ceny należy doliczyć bilet wstępu do Tropikalnej Wyspy - dla grup szkolnych: 12,5€
Cena: 

Już od 105zł/osobę! Zapytaj o cenę wycieczki dla Twojej grupy!

Terminy: 

Stwórz własny termin dla wycieczki szkolnej do Tropical Island!