Ramka

Bawaria dla rolników

Wyjazd studyjny dla rolników do Bawarii. W programie wizyty między innymi w Rolniczym Centrum Edukacyjnym, winnicy i fermie mleczarskiej.

Dzień 1

- Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 22. Nocny przejazd do Bawarii z przerwami.

Dzień 2

- Wizyta w Rolniczym Centrum Edukacyjnym - wprowadzenie w system edukacji rolniczej w Niemczech, kształcenia teoretycznego i praktycznego szkolenia w zakresie pracy w rodzinnych gospodarstwach rolnych, spółdzielniach usługowych i marketingowych oraz branży usługowej osadzonych w Master Course

- Zwiedzanie Centrum Mechanizacji Gospodarstw - ośrodek szkolenia w zakresie hodowli zwierząt, analizy mleka i szkolenia personelu mleczarskiego oraz badawczą instalację ogrzewania biogazu

Dzień 3

- Wizyta w Stowarzyszeniu Spółdzielni Bawarii, które zajmuje się rejestracją monitorowaniem, doradztwem, szkoleniem i lobbingiem spółdzielni w regionie

- Zwiedzanie dwóch gospodarstw edukacyjnych (farma mieszanej i winnicy)

- Popołudniu czas do dyspozycji grupy

Dzień 4

- Wizyta w partnerskim powiecie Mindelheim. Przyjazd do fermy mlecznej Lerf.

- Zwiedzanie gospodarstwa mlecznego

- Informacje na temat rolnictwa w Unterallgau w salce wykładowej gospodarstwa mlecznego

- Popołudniu czas do dyspozycji grupy

Dzień 5

- Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną

- Zwiedzanie rynków warzywnych jako przykład współpracy przy dystrybucji produktów rolniczych

- Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczorny


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis
Harz
Góry Harz – serce Niemiec

Wycieczka w Góry Harz to podróż do serca Niemiec! W Polsce mało znane, w Niemczech zaś Góry Harz są jednym z ulubionych celów wycieczek. Odkryj urok kolorowych miasteczek, klimatycznej kolejki parowej na Brocken czy majestat średniowiecznego Quedlinburga!

Zobacz opis
Północ
Złoto Północy

Wycieczka na Północ Niemiec to podróż przez wspaniałe hanzeatyckie miasta, położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Północnego. Odkryj atrakcje portowego Hamburga, skosztuj wyśmienitych przysmaków Lubeki i zachwyć się najpiękniejszymi zakątkami niemieckiego wybrzeża!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2019

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER