Ramka

Wyjazd na targi CEBIT

Wyjazd do Hanoweru na targi informatyczne oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii CEBIT (Centrum der Büro- und Informationstechnik)

Możliwości dojazdu:

- Przejazd w dwie strony komfortowym autokarem (dzienny lub nocny)

Dlaczego warto?

Wśród światowych targów informatycznych CeBIT nie ma sobie równych ani pod względem liczby odwiedzających, ani powierzchni wystawowej. Nic dziwnego, że przyjeżdża na nie nawet 3000 wystawców z całego świata, nie wspominając o niemal milionie odwiedzających.
To miejsce spotkań praktyków z takich dziedzin jak programowanie, telekomunikacja, rozwiązania cyfrowe oraz sprzęt komputerowy. Trudno o lepszą okazję do zaobserwowania najnowszych trendów na tym dynamicznie zmieniającym się rynku oraz poznania nowych urządzeń i aplikacji. Warto pamiętać, że to również doskonały panel networkingowy – nawiązane podczas wystawy relacje biznesowe często okazują się najcenniejsze.

Atrakcje do wyboru podczas wycieczki na targi CeBIT:

  • Spacer po Starym Mieście – hanowerskie Altstadt z zabytkowymi kamieniczkami
    i malowniczo położonym ratuszem
  • Raftingowa przygoda – okazja do poznania zielonej strony Hanoweru, podczas pełnego emocji spływu pontonowego. Na zakończenie integracja przy grillu
  • Ekspedycja do Świata Piwa – zwiedzanie browaru, oczywiście z degustacją
  • Królewskie Ogrody Herrenhausen – ogromny i pięknie urządzony teren zielony, najchętniej odwiedzane przez turystów miejsce w mieście
  • Warsztaty kawowe – coś dla smakoszy, można podczas nich prześledzić drogę od świeżo zebranych ziaren, aż po aromatyczny napój
  • Clubbing – w mieście kwitnie nocne życie, przy okazji wizyty, warto „zwiedzić” nie tylko zabytki, ale i liczne puby i kluby
  • Schloss Marienburg – siedziba książąt hanowerskich, malowniczo położona na stokach Góry Marii. Choć zbudowano ją w XIX wieku, jest stylizowana na bajkowy zamek rycerski


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Bawaria
Bawaria w chmurach

Wycieczka samolotem do Bawarii? To nie tylko najszybszy sposób, by przenieść się w krainę malowniczych zamków i alpejskich widoków ale także atrakcje na najwyższym poziomie! Na odkrycie czekają "Naj": najdłuższy wiszący most, najgłębszy wąwóz, największe jezioro i wiele więcej!

Zobacz opis
Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis
Harz
Góry Harz – serce Niemiec

Wycieczka w Góry Harz to podróż do serca Niemiec! W Polsce mało znane, w Niemczech zaś Góry Harz są jednym z ulubionych celów wycieczek. Odkryj urok kolorowych miasteczek, klimatycznej kolejki parowej na Brocken czy majestat średniowiecznego Quedlinburga!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2018

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER