Ramka

Wyjazd na targi Medica

Wyjazd do Dusseldorfu na międzynarodowe forum technologii medycznej i produktów medycznych Medica.

Możliwości dojazdu:

- Przejazd w dwie strony komfortowym autokarem (nocny lub dzienny)

- Przelot samolotem z Warszawy, Wrocławia lub Bydgoszczy

Dlaczego warto?

Ponad 5000 wystawców z 70 państw, 17 obszernych hal wystawowych i 40 lat tradycji – wszystko to sprawia, że Medica jest uznawana za największe i najbardziej znaczące targi medyczne świata. Wystawa otwarta jest wyłącznie dla profesjonalnych odwiedzających związanych z branżą, co zdecydowanie podnosi poziom warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz wykładów prowadzonych przez wybitnych specjalistów z dziedziny medycyny.
Na poszczególnych stanowiskach prezentowane są innowacje dotyczące takich obszarów jak technologia medyczna, sprzęt laboratoryjny i diagnostyczny, czy też IT. Wizyta w Dusseldorfie podczas konwentu to okazja do wymiany doświadczeń i pogłębiania wiedzy dla wszystkich lekarzy, członków zarządów szpitali, przedstawicieli handlowych oraz naukowców związanych z naukami medycznymi.

Atrakcje do wyboru podczas wycieczki na targi Medica:

  • Zwiedzanie Starego Miasta – pół kilometra kwadratowego urokliwych uliczek, legend, sztuki i rozrywki
  • Wjazd na Rheinturm – przy dobrej widoczności z najwyższego budynku w mieście widać nawet katedrę w Kolonii. Czas na kawę i deser w „podniebnej” kawiarni
  • Mediehafen – dzielnica o wyjątkowej architekturze – kiedyś były tu zapuszczone magazyny, dziś króluje kolorowa, nowoczesna architektura
  • Obiadokolacja w browarze – okazja do spróbowania tradycyjnych pyszności rodem znad Renu i wczucia się w atmosferę Starego Miasta
  • Classic Remise – niezwykły warsztat-muzeum w dawnej zajezdni lokomotyw, pełen aut z epoki oraz współczesnych unikatów. Idealne miejsce dla fanów motoryzacji!
  • Shopping na Königsallee – Dusseldorf zwany jest niemiecką stolicą mody. Najlepsze butiki znajdują się przy tętniącej życiem ulicy Kö
  • Rejs statkiem po Renie – okazja do poznania Dusseldorfu z perspektywy rzeki
  • Dusseldorf Safari – klimatyczna przejażdżka po mieście historycznymi garbusami!


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis
Harz
Góry Harz – serce Niemiec

Wycieczka w Góry Harz to podróż do serca Niemiec! W Polsce mało znane, w Niemczech zaś Góry Harz są jednym z ulubionych celów wycieczek. Odkryj urok kolorowych miasteczek, klimatycznej kolejki parowej na Brocken czy majestat średniowiecznego Quedlinburga!

Zobacz opis
Północ
Złoto Północy

Wycieczka na Północ Niemiec to podróż przez wspaniałe hanzeatyckie miasta, położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Północnego. Odkryj atrakcje portowego Hamburga, skosztuj wyśmienitych przysmaków Lubeki i zachwyć się najpiękniejszymi zakątkami niemieckiego wybrzeża!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2019

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER