Ramka

Wyjazd na targi Medica

Wyjazd do Dusseldorfu na międzynarodowe forum technologii medycznej i produktów medycznych Medica.

Możliwości dojazdu:

- Przejazd w dwie strony komfortowym autokarem (nocny lub dzienny)

- Przelot samolotem z Warszawy, Wrocławia lub Bydgoszczy

Dlaczego warto?

Ponad 5000 wystawców z 70 państw, 17 obszernych hal wystawowych i 40 lat tradycji – wszystko to sprawia, że Medica jest uznawana za największe i najbardziej znaczące targi medyczne świata. Wystawa otwarta jest wyłącznie dla profesjonalnych odwiedzających związanych z branżą, co zdecydowanie podnosi poziom warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz wykładów prowadzonych przez wybitnych specjalistów z dziedziny medycyny.
Na poszczególnych stanowiskach prezentowane są innowacje dotyczące takich obszarów jak technologia medyczna, sprzęt laboratoryjny i diagnostyczny, czy też IT. Wizyta w Dusseldorfie podczas konwentu to okazja do wymiany doświadczeń i pogłębiania wiedzy dla wszystkich lekarzy, członków zarządów szpitali, przedstawicieli handlowych oraz naukowców związanych z naukami medycznymi.

Atrakcje do wyboru podczas wycieczki na targi Medica:

  • Zwiedzanie Starego Miasta – pół kilometra kwadratowego urokliwych uliczek, legend, sztuki i rozrywki
  • Wjazd na Rheinturm – przy dobrej widoczności z najwyższego budynku w mieście widać nawet katedrę w Kolonii. Czas na kawę i deser w „podniebnej” kawiarni
  • Mediehafen – dzielnica o wyjątkowej architekturze – kiedyś były tu zapuszczone magazyny, dziś króluje kolorowa, nowoczesna architektura
  • Obiadokolacja w browarze – okazja do spróbowania tradycyjnych pyszności rodem znad Renu i wczucia się w atmosferę Starego Miasta
  • Classic Remise – niezwykły warsztat-muzeum w dawnej zajezdni lokomotyw, pełen aut z epoki oraz współczesnych unikatów. Idealne miejsce dla fanów motoryzacji!
  • Shopping na Königsallee – Dusseldorf zwany jest niemiecką stolicą mody. Najlepsze butiki znajdują się przy tętniącej życiem ulicy Kö
  • Rejs statkiem po Renie – okazja do poznania Dusseldorfu z perspektywy rzeki
  • Dusseldorf Safari – klimatyczna przejażdżka po mieście historycznymi garbusami!


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Bawaria
Bawaria w chmurach

Wycieczka samolotem do Bawarii? To nie tylko najszybszy sposób, by przenieść się w krainę malowniczych zamków i alpejskich widoków ale także atrakcje na najwyższym poziomie! Na odkrycie czekają "Naj": najdłuższy wiszący most, najgłębszy wąwóz, największe jezioro i wiele więcej!

Zobacz opis
Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Berlin
Rozświetlony Berlin – Festiwal Świateł

W tak kolorowym wydaniu można zobaczyć Berlin tylko raz do roku! W dniach 5-14 października stolica Niemiec zmieni się w arenę jednego z najciekawszych widowisk artystycznych w Europie, Festiwalu Świateł. Efektowne iluminacje przyozdobią najpopularniejsze budynki w mieście, w tym Bramę Brandenburską i Wieżę Telewizyjną.

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2018

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER