Ramka

Wyjazd na targi EuroTier

Wyjazd do Hanoweru na targi rolnicze dla hodowców EuroTier.

Możliwości dojazdu:

- Przejazd w dwie strony komfortowym autokarem (dzienny lub nocny)

Dlaczego warto?

Wystawa EuroTier to miejsce, gdzie nie powinno zabraknąć żadnego z profesjonalnych hodowców! Właśnie w Hanowerze, co dwa lata można poznać wszystkie branżowe innowacje oraz porównać rozwiązania stosowane w różnych krajach Europy i świata. Na poprzedniej edycji pojawiło się ponad 2600 wystawców – stawia to targi w gronie największych tego typu na świecie. Wśród prezentowanych zwierząt znajdują się między innymi bydło, świnie, owce oraz drób, nie brakuje również stoisk z paszą oraz sprzętem i pojazdami rolniczymi. Wszystko to na ogromnej powierzchni 280.000 m2.

Atrakcje do wyboru podczas wycieczki na targi EuroTier:

  • Spacer po Starym Mieście – hanowerskie Altstadt z zabytkowymi kamieniczkami
    i malowniczo położonym ratuszem
  • Ekspedycja do Świata Piwa – zwiedzanie browaru, oczywiście z degustacją
  • Królewskie Ogrody Herrenhausen – ogromny i pięknie urządzony teren zielony, najchętniej odwiedzane przez turystów miejsce w mieście
  • Warsztaty kawowe – coś dla smakoszy, można podczas nich prześledzić drogę od świeżo zebranych ziaren, aż po aromatyczny napój
  • Wycieczka po klubach – w mieście kwitnie nocne życie, przy okazji wizyty, warto „zwiedzić” nie tylko zabytki, ale i liczne puby i kluby
  • Schloss Marienburg – siedziba książąt hanowerskich, malowniczo położona na stokach Góry Marii. Choć zbudowano ją w XIX wieku, jest stylizowana na bajkowy zamek rycerski


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis
Harz
Góry Harz – serce Niemiec

Wycieczka w Góry Harz to podróż do serca Niemiec! W Polsce mało znane, w Niemczech zaś Góry Harz są jednym z ulubionych celów wycieczek. Odkryj urok kolorowych miasteczek, klimatycznej kolejki parowej na Brocken czy majestat średniowiecznego Quedlinburga!

Zobacz opis
Północ
Złoto Północy

Wycieczka na Północ Niemiec to podróż przez wspaniałe hanzeatyckie miasta, położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Północnego. Odkryj atrakcje portowego Hamburga, skosztuj wyśmienitych przysmaków Lubeki i zachwyć się najpiękniejszymi zakątkami niemieckiego wybrzeża!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2019

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER