Ramka

Hansa Park

Wycieczka do Hansa Parku, jedynego w Niemczech parku rozrywki nad samym morzem. Ponad 125 atrakcji, z tego 25 obiektów lunaparkowych zapewni wspaniałą całodzienną zabawę w wesołym miasteczku i parku tematycznym!

- Wyjazd z miejsca zbiórki w nocy (np. z Poznania o godzinie 2.00)

- Przyjazd do Hansa Parku około godziny 9.00

- Pobyt w Hansa Parku. Możliwość korzystania z ponad 100 atrakcji, pogrupowanych w tematyczne światy, czeka na odkrycie:

  • Nessie – kolejka górska dla miłośników dużej dawki adrenaliny
  • „Przekleństwo Nowogrodu” – rollercoaster z najbardziej stromym na świecie zjazdem dół w całkowitą ciemność...
  • Latający Holender i Latający Rekin – karuzela dla tych, którym loty do góry nogami nie są straszne!
  • Atrakcje wodne – od spokojnej wycieczki kanałami przez emocjonujące zjazdy z wysokości 20 metrów
    i spadkiem wynoszącym 85%!
  • Tematyczne światy takie jak Kraina Wikingów, Dreszczyk Emocji, Super Splash, „Hanza w Europie”, czy też spektakularne pokazy kaskaderskie zapewnią wspaniałą całodzienną zabawę

- Wyjazd z Sierksdorf o godzinie 18.00

- Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych (do Poznania około 2 w nocy)


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Bawaria
Bawaria w chmurach

Wycieczka samolotem do Bawarii? To nie tylko najszybszy sposób, by przenieść się w krainę malowniczych zamków i alpejskich widoków ale także atrakcje na najwyższym poziomie! Na odkrycie czekają "Naj": najdłuższy wiszący most, najgłębszy wąwóz, największe jezioro i wiele więcej!

Zobacz opis
Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Berlin
Rozświetlony Berlin – Festiwal Świateł

W tak kolorowym wydaniu można zobaczyć Berlin tylko raz do roku! W dniach 5-14 października stolica Niemiec zmieni się w arenę jednego z najciekawszych widowisk artystycznych w Europie, Festiwalu Świateł. Efektowne iluminacje przyozdobią najpopularniejsze budynki w mieście, w tym Bramę Brandenburską i Wieżę Telewizyjną.

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2018

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER