Ramka

Oktoberfest

Wycieczka na Oktoberfest to dźwięki ludowej muzyki, tradycyjne stroje, bawarskie potrawy oraz niepowtarzalny klimat zabawy. Największe na świecie święto piwa trudno opisać, trzeba wziąć w nim po prostu udział!

Dzień 1

- Wyjazd z miejsca zbiórki około godziny 23.00 (zależnie od miejsca wyjazdu)

- Nocny przejazd do Bawarii

Dzień 2

- Wycieczka do Monachium. Stolica Bawarii jednych zachwyca urokliwym Starym Miastem z bogactwem zabytków, innych pociąga nowoczesnością. Jedno jest pewne, metropolia nad Isarą ma turyście wiele do zaoferowania.

- Zwiedzanie starówki Monachium, na trasie m.in:

  • Marienplatz, będący historycznym centrum Monachium, otoczony budynkami, z których każdy jest zabytkiem (Nowy i Stary Ratusz z zegarem kurantowym, Peterskirche).
  • Frauenkirche z dwoma charakterystycznymi wieżami, jest jednym z symboli miasta.
  • Viktualienmarkt – od 200 lat główny plac targowy miasta.
  • Rezydencja Wittelsbachów – imponująca siedziba bawarskiej dynastii panującej

- Transfer na Theresenwiese, miejsce gdzie odbywa się Oktoberfest Czas na korzystanie
z atrakcji Oktoberfestu, samodzielne wizyty w namiotach piwnych

- Zabawa w  Hali Piwnej, udekorowanej w tradycyjny sposób, gdzie przy dźwiękach bawarskiej muzyki, regionalnych daniach oraz piwie można poczuć atmosferę Oktoberfest

- Clubbing w Piwnicy Piwnej, gdy na Oktoberfest namioty zamykają swoje podwoje tu zabawa trwa dalej

- Transfer do hotelu (00.00)

Dzień 3

- Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu

- Powrót do kraju z przerwą na lunch

- Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych

Inne warianty:

Istnieje również możliwość wyjazdu na Oktoberfest z dwoma noclegami i dodatkowymi atrakcjami na trasie lub skrócenia wycieczki poprzez rezygnację z noclegu i wprowadzenie do programu drugiego przejazdu nocnego (bezpośrednio po festiwalu)


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Bawaria
Bawaria w chmurach

Wycieczka samolotem do Bawarii? To nie tylko najszybszy sposób, by przenieść się w krainę malowniczych zamków i alpejskich widoków ale także atrakcje na najwyższym poziomie! Na odkrycie czekają "Naj": najdłuższy wiszący most, najgłębszy wąwóz, największe jezioro i wiele więcej!

Zobacz opis
Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Berlin
Rozświetlony Berlin – Festiwal Świateł

W tak kolorowym wydaniu można zobaczyć Berlin tylko raz do roku! W dniach 5-14 października stolica Niemiec zmieni się w arenę jednego z najciekawszych widowisk artystycznych w Europie, Festiwalu Świateł. Efektowne iluminacje przyozdobią najpopularniejsze budynki w mieście, w tym Bramę Brandenburską i Wieżę Telewizyjną.

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2018

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER