Ramka

Wyjazd na targi Agritechnica

Wyjazd do Hanoweru na targi agrotechniczne dla zainteresowanych branżą rolniczą.

Wyjazd do Hanoweru na targi agrotechniczne dla każdego zainteresowanego branżą rolniczą

Możliwości dojazdu:

- Przejazd w dwie strony komfortowym autokarem (dzienny lub nocny)

Dlaczego warto?

Wystawa Agritechnica, to jedyne miejse, które łączy wszystkie nowinki techniczne z całego świata  związane z branżą rolniczą. Odbywające się co roku wydarzenie skupia ok. 3000 wystawców z 52 krajów na powierzchni 23 ogromnym hal. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej nowinki techniczne, panujące trendy, wziąć udział w warsztatach i prelekcjach dotyczących kierunków rozwoju rolnictwa i  uprawy roślin oraz wymienić się doświadczeniami z kolegami z branży.

Atrakcje do wyboru podczas wycieczki na targi EuroTier:

  • Hannover Altstadt – spacer wzdłuż klimatycznych uliczek starego miasta z unikatowymi szachulcowymi domami
  • Zwiedzanie lokalnego browaru – zgłębienie tajników produkcji złotego trunku połączone z degustacją
  • Ogrody Herrenhausen – obszerny, pięknie urządzony zespół ogrodowy, który jest najbardziej znanym miejscem wypoczynku w mieście
  • Warsztaty kawowe –  dzięki którym prześledzić można proces powstania aromatycznego napoju
  • Podążając piwnym szlakiem – czas na wieczorny relaks, w najbardziej imprezowych miejscach miasta
  • Schloss Marienburg – położona na stokach Góry Marii, XIX wieczny bajkowy zamek, który w przeszłości był siedzibą książąt hanowerskich


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Bawaria
Bawaria w chmurach

Wycieczka samolotem do Bawarii? To nie tylko najszybszy sposób, by przenieść się w krainę malowniczych zamków i alpejskich widoków ale także atrakcje na najwyższym poziomie! Na odkrycie czekają "Naj": najdłuższy wiszący most, najgłębszy wąwóz, największe jezioro i wiele więcej!

Zobacz opis
Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Berlin
Rozświetlony Berlin – Festiwal Świateł

W tak kolorowym wydaniu można zobaczyć Berlin tylko raz do roku! W dniach 5-14 października stolica Niemiec zmieni się w arenę jednego z najciekawszych widowisk artystycznych w Europie, Festiwalu Świateł. Efektowne iluminacje przyozdobią najpopularniejsze budynki w mieście, w tym Bramę Brandenburską i Wieżę Telewizyjną.

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2018

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER