Ramka

Wyjazd na targi Agritechnica

Wyjazd do Hanoweru na targi agrotechniczne dla zainteresowanych branżą rolniczą.

Wyjazd do Hanoweru na targi agrotechniczne dla każdego zainteresowanego branżą rolniczą

Możliwości dojazdu:

- Przejazd w dwie strony komfortowym autokarem (dzienny lub nocny)

Dlaczego warto?

Wystawa Agritechnica, to jedyne miejse, które łączy wszystkie nowinki techniczne z całego świata  związane z branżą rolniczą. Odbywające się co roku wydarzenie skupia ok. 3000 wystawców z 52 krajów na powierzchni 23 ogromnym hal. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej nowinki techniczne, panujące trendy, wziąć udział w warsztatach i prelekcjach dotyczących kierunków rozwoju rolnictwa i  uprawy roślin oraz wymienić się doświadczeniami z kolegami z branży.

Atrakcje do wyboru podczas wycieczki na targi EuroTier:

  • Hannover Altstadt – spacer wzdłuż klimatycznych uliczek starego miasta z unikatowymi szachulcowymi domami
  • Zwiedzanie lokalnego browaru – zgłębienie tajników produkcji złotego trunku połączone z degustacją
  • Ogrody Herrenhausen – obszerny, pięknie urządzony zespół ogrodowy, który jest najbardziej znanym miejscem wypoczynku w mieście
  • Warsztaty kawowe –  dzięki którym prześledzić można proces powstania aromatycznego napoju
  • Podążając piwnym szlakiem – czas na wieczorny relaks, w najbardziej imprezowych miejscach miasta
  • Schloss Marienburg – położona na stokach Góry Marii, XIX wieczny bajkowy zamek, który w przeszłości był siedzibą książąt hanowerskich


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis
Harz
Góry Harz – serce Niemiec

Wycieczka w Góry Harz to podróż do serca Niemiec! W Polsce mało znane, w Niemczech zaś Góry Harz są jednym z ulubionych celów wycieczek. Odkryj urok kolorowych miasteczek, klimatycznej kolejki parowej na Brocken czy majestat średniowiecznego Quedlinburga!

Zobacz opis
Północ
Złoto Północy

Wycieczka na Północ Niemiec to podróż przez wspaniałe hanzeatyckie miasta, położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Północnego. Odkryj atrakcje portowego Hamburga, skosztuj wyśmienitych przysmaków Lubeki i zachwyć się najpiękniejszymi zakątkami niemieckiego wybrzeża!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2019

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER