Ramka

Hallo Berlin!

Trudno o lepsze miejsce na wyjazd integracyjny niż Berlin! Wycieczka zacznie się od przemierzenia miasta orszakiem trabantów, a skończy na Tropikalnej Wyspie lub na „poligonie”. Po drodze na uczestników czeka gra miejska, rejs oraz oczywiście imprezowy wieczór przy dźwiękach muzyki.

Dzień 1

- Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Niemiec z przerwami

- Lunch w klimatycznej restauracji położonej w podziemiach ratusza. Uwaga! Porcje niemieckich specjałów w rozmiarze XXXL

- Przejazd do Berlina

- Trabi Safari – poczuj klimat dawnego NRD podczas objazdowej wycieczki po mieście całym konwojem kolorowych trabantów – kultowych aut z tamtej epoki

- Wjazd na Wieżę Telewizyjną – kolejny, obok trabantów, symbol NRD. Taras widokowy położny na wysokości ponad 200 metrów pozwala zobaczyć niezwykłą panoramę miasta

- Zakwaterowanie w hotelu, kolacja

- Wieczorne wyjście do klubu

Dzień 2

- Śniadanie

- „Kryminalne zagadki Berlina” – integracyjna gra miejsca, podczas której uczestnicy wcielą się w detektywów odkrywających mroczne sekrety miasta. Podczas zabawy nie zabraknie również okazji do podziwiania najbardziej znanych, berlińskich zabytków

- Lunch

- Rejs po Szprewie – widokowy rejs przez serce stolicy Niemiec

- Czas na Alexanderplatz - okazja do odpoczynku po trudach zwiedzania. To także miejsce dla miłośników zakupów

- Kolacja w bawarskim domu piwnym-- tradycyjna muzyka na żywo, kelnerzy ubrani w regionalne stroje oraz wyśmienita chrupiąca golonka z kapustą oraz piwem tworzą wyjątkową atmosferę do zabawy.

Dzień 3

- Śniadanie. Atrakcja do wyboru:

Wariant Tropikalna Wyspa

Dzięki Tropical Islands spełniło się marzenie o tropikalnej wyspie w sercu Europy

  • Tropiki – laguna Bali z grotą i wodospadem oraz ogromne Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów gwarantują każdemu wspaniałą rozrywkę
  • Las Tropikalny – największy na świecie zadaszony las tropikalny z ponad  50.000 roślin, 600 gatunków oraz egzotycznymi zwierzętami takimi jak flamingi, papugi ary, pawie, żółwie czy sumy rekinie
  • Najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna z 4 zjeżdżalniami: Turbo (do 70km/h!), Szeroka Fala, Crazy River, Wielka Woda
  • Strefa   Saun – kompleks saun rozciągający się na 10 000 m2

-Tropikalny lunch w cieniu palm

Wariant Panzerschule

Prowadzenie czołgu dla KAŻDEGO? Bez prawa jazdy? Takie emocje i niezapomniane przeżycia zapewnia Szkoła Pancerna! Grupa zostanie podzielona na mniejsze „pododdziały”, które będą realizować swoje zadania. Każdy z uczestników będzie miał możliwość:

  • poprowadzenia prawdziwego czołgu
  • przejażdżki radzieckim bojowym wozem piechoty
  • udziału, jako widz w carcrashingu – pokaz siły czołgów przy miażdżeniu wraków aut

- Żołnierski obiad

- Przejazd do Polski z przerwą na kolację. Powrót na miejsce zbiórki około godziny 23.00

 

Impreza w klubie

Miejsce łączy w sobie zalety modnego klubu z restauracją z najwyższej półki. Położony w centrum Berlina, w cieniu Wieży Telewizyjnej, z tarasem widokowym na atrakcje Berlina. Idealna propozycja dla chcących poznać bogate nocne życie Berlina.

Zabawa w Bawarskim Domu Piwnym

Miejsce w samym sercu Berlina, gdzie można poczuć prawdziwy bawarski klimat. Tradycyjna muzyka na żywo, kelnerzy ubrani w regionalne stroje tworzą wyjątkową atmosferę do zabawy.


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


Ramka

Wybierz wycieczki

Ulubione regiony Niemiec

Idealne pomysły na wycieczki

Nasze najlepsze wycieczki

Saksonia
Skarby Saksonii

Zwiedź Drezno, jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy. Nasza wycieczka pozwoli Ci poznać Szwajcarię Saksońską z jej cudami natury stworzonymi w piaskowcu, urokliwymi miasteczkami i wspaniałymi zamkami. Odkryj tajemnicę produkcji miśnieńskiej porcelany. Zachwyć się nadłabskimi pejzażami!

Zobacz opis
Bawaria
Bawarski niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

Zobacz opis
Harz
Góry Harz – serce Niemiec

Wycieczka w Góry Harz to podróż do serca Niemiec! W Polsce mało znane, w Niemczech zaś Góry Harz są jednym z ulubionych celów wycieczek. Odkryj urok kolorowych miasteczek, klimatycznej kolejki parowej na Brocken czy majestat średniowiecznego Quedlinburga!

Zobacz opis
Północ
Złoto Północy

Wycieczka na Północ Niemiec to podróż przez wspaniałe hanzeatyckie miasta, położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Północnego. Odkryj atrakcje portowego Hamburga, skosztuj wyśmienitych przysmaków Lubeki i zachwyć się najpiękniejszymi zakątkami niemieckiego wybrzeża!

Zobacz opis

Polecamy

Baner

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2019

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER