Wycieczka Heide Park

To nasza najbardziej ekscytująca i pełna intensywnych wrażeń wycieczka. Heide Park, czyli największy park rozrywki w Niemczech to przeszło 50 dynamicznych atrakcji. To właśnie one sprawiają, że to wymarzone miejsce dla wszystkich uwielbiających adrenalinę i duże emocje! Dzięki ogromnej selekcji dostępnych przejażdżek, mamy pewność, że nasza wycieczka do Heide Parku każdemu uczestnikowi umożliwi znalezienie ulubionej atrakcji.

Wycieczka Heide Park

Program:

- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach nocnych (np.: z Poznania o godzinie 1.00)
- Przyjazd do Heide Parku k/Soltau około godziny 9.00

- Pobyt w Heide Parku. Możliwość korzystania z ponad 50 atrakcji, pogrupowanych w tematyczne światy. Na odkrycie czekają m.in.:

  • Colossos – najszybsza i najwyższa w Europie drewniana kolejka górska. Rollercoaster porywa miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń z prędkością 110km/h!
  • Lot Demonów – jedyny w Niemczech „Wing-rollercoaster”, kolejka górska która „dodaje skrzydeł”!
  • Krake – atrakcja dla miłośników dużych pionowych spadków i ostrych zakrętów
  • Himmelsstürmer – karuzela, która pozwala poczuć się jak podczas lotu w przestworzach
  • Atrakcje wodne – od spokojnej wycieczki kanałami, przez emocjonujące zjazdy na drewnianych kłodach po górski rafting
  • Madagaskar Live – show z udziałem gwiazd znanych z filmu „Madagaskar 3”

- Wyjazd z Soltau o godzinie 18.00

- Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych – zakończenie wycieczki do Heide Parku

Historia parku

Wyświetl historię

Heide Park powstał w 1978 roku, na terenie byłego parku dzikich zwierząt znajdującego się pod Soltau w Dolnej Saksonii. W momencie swojego otwarcia oferował tylko sześć atrakcji: Heide Park Express, Monzapiste, Floßfahrt , Oldtimerrundkurs, Wichtelhausenbahn i Hochbahn. Pierwszy roku istnienia parku przyniósł niecałe dwieście tysięcy odwiedzających. W obecnych latach wycieczki do Heide Parku generują rocznie powyżej miliona gości, a będąca jego właścicielem firma Merlin Entertainments dba o to, by liczba atrakcji stale rosła – obecnie wynosi ona czterdzieści jeden.

Atrakcje

Informacje o atrakcjach

Wycieczka, której celem jest Heide Park, musi skupiać się wokół atrakcji dostępnych w tym wesołym miasteczku. Na całe szczęście, niemiecki park rozrywki przygotował niezwykle szeroki wybór przejażdżek przeróżnego typu – od kolorowych i zachwycających atrakcji dla najmłodszych, przez wodne zabawy, nieprawdopodobne kolejki górskie oraz wiele innych sensacji, z którymi mogą się Państwo zapoznać poniżej.

Miłośnicy sportów i zabaw w wodzie będą zachwyceni możliwością odbycia pełnego wrażeń spływu pontonem specjalnie przygotowaną trasą imitującą rwący strumień górski. Natomiast wielbiciele gier wojennych spędzą rewelacyjnie czas podczas ToPiLauLa-Schlacht – odbywającej się na okrętach, pirackiej bitwy na pistolety wodne. Dla zmęczonych rodziców, którzy chcieliby odpocząć przez chwilkę od tłoku, pośpiechu i zgiełku, w parku znalazła się relaksująca i nastrojowa przejażdżka znana pod nazwą Floßfahrt.

Osoby, które wybrały się do Heide Parku po to, aby przeżyć niezapomniane chwile muszą koniecznie spróbować kolejek górskich, które można tam znaleźć. Wielokrotnie nagradzany drewniany Colossos, nowoczesna kolejka skrzydłowa Flug der Dämonen czy Krake, w którym bez-podłogowe wagoniki zostają "pożarte" przez morskiego potwora sprawią, że nawet najodważniejszym gościom mocniej zabiją serca. Oprócz sporej liczby tego typu atrakcji, w parku znalazły się także inne pełne wrażeń przejażdżki, jak np. Scream, Huracan czy Bounty.

Dla wszystkich tych, którzy zmęczą się jazdą kolejkami oraz odwiedzaniem coraz to nowych atrakcji, na terenie parku codziennie odbywają się tematyczne przedstawienia, które można obejrzeć i się zrelaksować. Wycieczka do Heide Parku pozwoli Państwu cieszyć się spektaklami takimi jak inspirowany wydanym przez DreamWorks filmem animowanym, "Madagaskar LIVE!" czy przedstawiające bohaterów próbujących poskromić Majów widowisko.

Jedno jest pewne, nie ważne w jakim wieku są uczestnicy wyjazdu czy czym się interesują, na pewno będzie to dla nich niezapomniana wycieczka. Heide Park to miejsce, które pozostanie na długo w pamięci odwiedzających go gości.


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2021

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER