Indywidualne

Najlepsze wycieczki to takie, podczas których czasu starczy zarówno na zwiedzanie zabytków, jak i odpoczynek przy dobrej kawie i specjałach lokalnej kuchni. Zajmujemy się organizacją wyjazdów od lat, więc dobrze wiemy, jak sprawić, by podróż była dopasowana do wymagań grup. Zwiedzaj z nami historyczne zamki, monumentalne katedry i urokliwe wioski, wybierz się na rejs po Renie lub do tradycyjnej, niemieckiej winnicy – po prostu odkryj Niemcy. Zapraszamy na jednodniowe, weekendowe i objazdowe wycieczki do najpiękniejszych zakątków Niemiec

Bawarski Niezbędnik

Wycieczka po największych atrakcjach Bawarii, bez zbędnych punktów! Baśniowe zamki Ludwika II, zimowa stolica Niemiec GaPa czy kufel wyśmienitego piwa w Monachium. Tych atrakcji w bawarskim niezbędniku nie może zabraknąć!

5 dni Termin: 11-14.06.2020

Zobacz opis
Bawarskie wakacje

Wybierz się na wymarzony wypoczynek na łonie natury. Odwiedź baśniowe zamki, wtulone w górskie zbocza urokliwe miasteczka, spróbuj domowej kuchni i odetchnij pełnią Alp.

6 dni Termin: 15-20.09.2020

Zobacz opis
W królestwie wina

Wspaniałe krajobrazy, ukryte nad brzegami Renu i Mozeli miasteczka, górujące na skarpach zamki, wyśmienite wino i niepowtarzalny klimat. Odkryj niesamowite historie i odpocznij pośród winnych wzgórz zachodniej części Niemiec.

6 dni Termin: 23-28.08.2020

Zobacz opis
Niemcy – kraj motoryzacji

Pełna adrenaliny podróż śladami niemieckiej motoryzacji. Poznaj historię budowy kultowych samochodów Audi, Porsche, Mercedesa i Volkswagena. Poczuj się jak na wyścigach F1 i poznaj Szwabię region słynący z wyjątkowej kuchni i wspaniałych górskich krajobrazów.

5 dni Termin: 30.09-04.10.2020

Zobacz opis
Serce Niemiec – Góry Harz

Wycieczka w Góry Harz to idealny pomysł na długi weekend. Wciąż nieodkryte w Polsce, natomiast dla Niemców są jednym z ulubionych celów wycieczek. Niewysokie góry skrywają w sobie pełne średniowiecznego uroku miasta, dawne kopalnie i widokowe trasy trekkingowe.

4 dni Termin: 14-17.05.2020

Zobacz opis
Sekrety Berlina i Poczdamu

Wybierz się na wycieczkę do Berlina i Poczdamu. Poznaj najciekawsze miejsca tętniącej życiem stolicy Niemiec oraz pełnej zieleni i pałaców stolicy Brandenburgii.

3 dni Termin: 01-03.05.2020

Zobacz opis
Skarby Hanzy

Wycieczka na Północ Niemiec to podróż do wspaniałych hanzeatyckich miast. Podczas wycieczki można odkryć portowy Hamburg, przejść przez Morze Wattowe, poznać miasto „czterech muzykantów”, spróbować słodkich przysmaków w Lubece i poczuć morską bryzę, która jest jak dobry szampan – pobudza wszystkie zmysły.

4 dni Termin: 10-13.09.2020

Zobacz opis
Saksoński skarbiec

Wybierz się do pełnej uroku Saksonii. Odkryj pełne barokowego klimatu Drezno, powędruj pośród skalnych labiryntów Szwajcarii Saksońskiej , zobacz jak produkowana jest słynna miśnieńska porcelana i zachwyć się najmniejszym regionem winnym w Niemczech!

3 dni Termin: 01-03.05.2020

Zobacz opis
Hallo Berlin

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do Berlina. Odkryj wspaniałe zabytki, poznaj skomplikowaną historię miasta i poczuj prawdziwy charakter, tętniącej życiem metropolii.

1 dzień Terminy: 28.03 / 18.04 / 03.05

Zobacz opis
Spreewald dla aktywnych

Wybierz się na aktywny wypoczynek do krainy, której rytm życia wyznacza Szprewa. Weź ze sobą swój rower lub wypożycz na miejscu kajak i odetchnij pełnią natury.

Termin: 1 dzień

Zobacz opis
Drezno – perła nad Łabą

Jednodniowa wycieczka do Drezna - najpiękniejszego barokowego miasta w Niemczech! Poznaj niesamowite historie z czasów Augusta II Mocnego, poczuj wyjątkowy klimat stolicy Saksonii i wypocznij nad Łabą!

1 dzień Terminy: 02.05 / 13.06 / 15.08

Zobacz opis

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2021

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER