Weihnachtsmarkt w Poczdamie

Wyjazd do Poczdamu w czasie adwentu to okazja to poznania jego największych atrakcji w zimowej aurze oraz oczywiście odwiedzenia jednego z najpopularniejszych niemieckich jarmarków świątecznych. Zobacz na własne oczy „Niebieski Blask Świateł” - Weihnachtsmarkt w Poczdamie

Wycieczka na Weihnachtsmarkt do Poczdamu

- Wyjazd z miejsca zbiórki w Poznaniu o godzinie 8.00. Przejazd do Niemiec z przerwami

- Przyjazd do Poczdamu, stolicy Brandenburgii, jednego z najchętniej odwiedzanych miast w Niemczech. Na trasie zwiedzania m.in:

Sanssouci – nazwa pałacu Fryderyka Wielkiego, rozległego parku i... marzenia, które spełnia się na oczach każdego odwiedzającego. Zwiedzanie wnętrz rezydencji

Urokliwa dzielnica holenderska, intrygująca rosyjska kolonia Aleksandrowka czy Kościół Francuski to dowód, że Poczdam to fascynujące miasto „o wielu twarzach”

- Czas na Weihnachtsmarkt – kiermasz nazywany jest "Niebieskim Blaskiem Świateł", ponieważ każdego roku właśnie ten kolor przybierają łańcuchy lampek oplatające ogromną choinkę. Pośród pięknie udekorowanych stoisk rozstawionych wzdłuż deptaku wiodącego do Bramy Brandenburskiej, spróbować tradycyjnych specjałów!

- Czas wolny dla grupy na Weihnachtsmarkt i powrót do miejsca zbiórki

-  Wyjazd w drogę powrotną ok. 18:00

- Powrót na miejsce zbiórki w Poznaniu w godzinach wieczornych

Cena: 

Termin: 

 


Możesz także zobaczyć nasze pozostałe propozycje. Zobacz listę wycieczek


GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2024

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER

Warunki udzialu w imprezie turystycznej opisano tutaj