Tematyczne

Wycieczka tylko po najlepszych niemieckich browarach, fabrykach samochodów a może parkach rozrywki? Znajdź swój sposób na poznanie Niemiec! Organizujemy wyjazdy tematyczne dla osób, mających podobne zainteresowania. Jest to okazja do poszerzenia horyzontów uczestników i zintegrowania grupy, którą łączy hobby.

Wycieczki dla miłośników motoryzacji, historii, kolei, piwa, twierdz… Żaden pomysł nas nie zdziwi! Jeśli marzy ci się jeszcze bardziej oryginalny wyjazd tematyczny, zgłoś się do nas! Jeśli dojdzie do skutku, jako pomysłodawca, jedziesz za darmo!

Ścieżkami niemieckiego prawa

Wycieczka tematyczna dla miłośników kryminalnych historii i zagadek przeszłości. Poznaj mroki średniowiecznego wymiaru sprawiedliwości w Muzeum Kryminalnym w Rothenburgu. Przyjrzyj się dziejom Norymbergii, miasta które zapisało się w historii prawa, haniebnymi ustawami i bezprecedensowymi procesami zbrodniarzy nazistowskich.

idealne dla miłośników prawa

Zobacz opis

GRUPA DE-PL jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, numer 605.

GRUPA DE-PL posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.
Gwarantem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
Gwarancja potwierdzona jest certyfikatem ważnym do 30.11.2021

Naszych turystów ubezpiecza PZU S.A. w ramach ubezpieczenia WOJAŻER